FUN KICK 1

 

Fun Kick mini -  Zajęcia sportowe z elementami sztuk walk dla dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia. Zajęcia łączą w sobie elementy gier i zabaw ruchowych oraz gimnastyki i podstaw kickboxingu. 

Podstawowe cele zajęć to przede wszystkim wychowywanie dzieci w sportowym duchu fair - play ale również:
- umiejętności radzenia sobie w problemowych sytuacjach,
- szacunku do rówieśników oraz starszych osób,
- udzielania pierwszej pomocy,
- dobrych manier,
- powstrzymywanie agresji.

 INSTRUKTOR - Kamil Chłopik

Sport i zabawa to niezbędny element rozwoju każdego dziecka. Nasze zajęcia sportowe skierowane są do dzieci od 3 roku życia. Mamy do dyspozycji profesjonalne sprzęty i akcesoria: kółka gimnastyczne, drabinki koordynacyjne, piłki BOSU, piłki lekarskie, równoważnie, duże piłki rehabilitacyjne, poprzeczki, pachołki, trampolina, materace gimnastyczne, na których przewroty i inne ćwiczenia gimnastyczne są tylko i wyłącznie radością! Ponad to zajęcia prowadzone są na miękkich matach typu EVA, co minimalizuje wszelkie kontuzje podczas zajęć.

W wieku przedszkolnym u dzieci zaczyna się żywy i wielokierunkowy rozwój ruchowy. Dzieci są bardzo podatne na kształtowanie się nawyków niezbędnych dla zdrowia, właściwego rozwoju, sprawności fizycznej i zdolności ruchowych. Dlatego w naszym klubie prowadzone są zajęcia sportowe Fun Kick mini. Nasi najmłodsi adepci uczą się kontrolować ruch i swoje ciało, poznają swoje możliwości a także rozwijają cechy motoryki takie jak zwinność, szybkość, skoczność czy koordynacja ruchowa.  Zajęcia łączące zabawę, ruch i muzykę sprawiają, iż dzieci się ośmielają, nabierają pewności siebie, poznają swoje ciało i łatwiej nawiązują kontakty z rówieśnikami.