BAZA LOKALOWA

 

Klub mieści się w lokalu o ogólnej powierzchni ponad 200 m2.

W klubie mieszczą się szatnie: damka i męska, łazienka, magazyn, biuro, korytarz, poczekalnię oraz salę treningową z dużymi lustrami o powierzchni 120 m2.

Sercem klubu jest część ogólnodostępna z kanapą, krzesłami, stolikiem, gdzie można oczekiwać na trening, a także napić się kawy lub herbaty.

Ponad to na rodziców oczekujących czeka profesjonalna bieżnia oraz rowerek treningowy, dzięki czemu również rodzice mogą aktywnie spędzać czas.

 

Sala treningowa jest specjalnie przystosowana do uprawiania sztuk walk oraz ćwiczeń na zajęciach z zakresu cross-fitnessu, gimnastyki czy zabaw dla dzieci

Sala treningowa wyłożona jest bezpiecznymi dla ćwiczących matami z pianki EVA o grubości 2 cm, co oferuje pełen komfort w ćwiczeniach zarówno w stójce, jak i w parterze. Sala o takiej nawierzchni daje dużo większe możliwości treningowe niż na zwykła sala gimnastyczna. Jest też szczególnie bezpieczna dla najmłodszych uczestników. Ponadto sala wyposażona jest w lustra, co daje możliwość samokontroli technicznych aspektów wykonywanych ćwiczeń.

 

W sali znajduje się profesjonalny sprzęt sportowy, m.in. tarcze, worki bokserskie, gruszki różnego rodzaju, piłki lekarskie, kettle, manekin treningowy, liny Ropę, drążki i inne elementy specjalistycznego sprzętu do ćwiczeń siłowych i związanych ze sportami walki.. Każda osoba, która rozpoczyna przygodę w naszym klubie, może skorzystać ze sprzętu klubowego, takiego jak: rękawice, ochraniacze nóg, czy też kaski.